Volvo Group Trucks - nákladné vozidlá Volvo a Renault pod jednou strechou

Nákladné vozidla dvoch značiek spoločně

Skupiny Volvo Trucks a Renault Trucks spolupracujú na budovaní spoločných Truck centier. Štyri taká nájdeme v Hradci Králové, Ústí nad Labem, v Košiciach a Humpolci. Zlúčenie by malo v budúcnosti priniesť lepšie a pohodlnejšie komunikáciu so zákazníkmi a širší výber sortimentu orientovaný na jednom mieste. Otvorenie Truck Center je veľkým pokrokom v oblasti obchodu s nákladnými automobilmi, sú totiž zatiaľ jedinými v strednej a východnej Európe s pokrytím dvoch významných značiek. Podľa Roberta Grozdanovskiho, generálneho riaditeľa Volvo Group Trucks Sales & Marketing je tento krok dôležitý z hľadiska zhustenie servisných sietí a rozmanitejší ponuky, ako nákladných vozov, tak aj finančných riešení.

Služby

Predaj nákladných vozidiel nových aj použitých, prenájom nákladných vozidiel, servis vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel a ďalšie.

Renault nákladné auto

Skupina Volvo Trucks

Technický vývoj prebiehal pod vedením Volvo Trucks Technology Group - za ich činnosti sa vyvinula skupina nákladných áut. Skupina Volvo Trucks technológia má približne 10.000 zamestnancov, väčšinou inžinieri. Pracujú v tímoch v globálnych kanceláriách, dielňach a laboratórií v mnohých krajinách po celom svete. Renault Trucks sú známi pre svoj ​​inovatívny a starostlivý prístup k efektívnosti a hospodárnosti nákladných vozov k prostrediu.

Skupina Renault Trucks

Renault Trucks je jedným z najväčších európskych výrobcov úžitkových vozidiel. Automobilka bola založená v roku 1898. Renault Trucks ponúka všetky typy úžitkových vozidiel, od ľahkých nákladných vozidiel pre mestské distribučné služby, cez nákladné automobily na špeciálne a ťažké náklady, až po diaľkovú prepravu.

Kontakty

AB TIR s.r.o.
Ulice Mírového hnutí
149 00 Praha 4 - Háje
(do navigácie Demoliční 6)

VÝKUP A PREDAJ
Mobil: (+421) 902 706 212

KANCELÁRIA
Tel: (+421) 902 706 212
E-mail: info@abtir.sk
Predaj použitej dopravnej a nákladné techniky