Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu

Na 23. ročníka Holiday World 2014 žiarili isté hviezdy cestnej dopravy


Medzinárodný veľtrh cestovného ruchu je skvelou príležitosťou poobzerať sa po miestach kam vycestovať, jedlách, ktorá stojí za to ochutnať ale hlavne o autách, ktorá nás na ona báječná miesta dopraví. Akcia prebiehala od 20. do 23. februára tohto roku v areáli Výstaviska v pražských Holešoviciach.

Otvorenia veľtrhu začalo vo veľkom - príhovorom konateľa Incheba Alexandra Rozina a ministerka pre miestny rozvoj. Pre odľahčenie sa potom zvyšok večera niesol v duchu tanečných predstavení , hudby a dobrého jedla.

Svoje inovácie v oblasti cestovného ruchu predstavili: Dominikánska Republika, ako exotickejšie destinácie a naopak, pre nás tradičnejšie a stále obľúbená destinácia slovenských Republika poodhalila návštevnosť svojej krajiny aj dôvody jej obľúbenosti. Najväčší kôstkou bola prezentácia partnera tohtoročného veľtrhu - Marocké kráľovstvo.


Exkluzívny zájazdový autobus MAN

MAN Truck & Bus Slovakia s.r.o. zaisťujúce predaj autobusov, nákladných automobilov, komunálnych a použitých úžitkových vozidiel a nákladných vozidiel značky MAN, predstavil svoj ​​zbrusu nový zájazdový autobus MAN Lion 's Coach EfficientLine Euro 6.


Značka MAN pokračuje vo svojej politike dôsledne konfigurovaných modelov najmä pre veľkú úsporu paliva. Rozhodujúcimi faktormi pre autobusových dopravcov sú celkové náklady počas životnosti vozidla, ktoré sú tvorené náklady na: opravy, údržbu, pneumatiky a predovšetkým na palivo. Základom pre zníženie celkových nákladov je motor o sile 440 konských síl, 12 rýchlostné Tipmatic ® Coach prevodovka a dlhá eko - hypoidné náprava. Hliníkové kolesá, ľahko ovládateľný systém otáčania pneumatík a ich kontrola nahustenia tiež veľmi ušetrí potrebné palivo vďaka zníženiu valivého odporu. Predĺžená záruka na motor a školenie vodičov je súčasťou nákupe nového exkluzívneho vozidla, pretože štýl jazdy je vždy základným faktorom spotreby paliva.

EURO 6

MAN myslí aj na zákon a životné prostredie - preto vozidlo spĺňa normu EURO 6. Nový zákon o znižovaní emisií z úžitkových vozidiel vstúpil do platnosti v EÚ 1. 1. 2014. Norma má za cieľ výrazne znížiť znečistenie a emisie z nákladných automobilov a autobusov. Značka MAN preto vyvinula riešenie pre maximálnu hospodárnosť s najvyššou prioritou - na ochranu životného prostredia.

Každý tretí zákazník tak neváha s kúpou radu EfficientLine Euro 6, ktorá bola na tohtoročnom veľtrhu k videniu v celej svojej obrovskej kráse.

Kontakty

AB TIR s.r.o.
Ulice Mírového hnutí
149 00 Praha 4 - Háje
(do navigácie Demoliční 6)

VÝKUP A PREDAJ
Mobil: (+421) 902 706 212

KANCELÁRIA
Tel: (+421) 902 706 212
E-mail: info@abtir.sk
Predaj použitej dopravnej a nákladné techniky